skip to Main Content
Contact Webshop 088 411 00 11 088 411 00 33

Medewerkers

Als werkgever inspireren we onze mensen het beste uit zichzelf te halen, zodat hun unieke kennis, vaardigheden en inzichten steeds weer tot uiting komen in de omgang met onze klanten, leveranciers en collega’s. Het resultaat van deze werkwijze is continuïteit en kwaliteit, ook op lange termijn.

Heeft u vragen over onze diensten, producten of service, neem dan gerust contact op met één van onze medewerkers.
Klik op de gewenste medewerker voor het directe nummer.

BTC vestigingen

Voor de adres- en contactgegevens van onze vestigingen, zie
AmstelveenBeverwijkDen Haag of Tilburg.

Directie

Ronald Horn

Dick Houtsma

Financiële Administratie

Richard de Groen

Eegje de Leeuw

Leonie Spring in ’t Veld

Sales - Manager

Michel Schouten

Commerciële Binnendienst - Manager

Sofia Barlag

Sales - Consultants

Mike van der Ark

Kees Berkelmans

Carsten Blok

Maarten de Boer

Bas Brugman

Anton Bukkens

Hein Dortmans

Jeffrey Hendrikse

Paul de Jong

Sander Klerks

Flip Lebon

Jens Leers

Erik Lensen

Mark Maas

Mohamed Ouazza

Dennis Tenholter

Freek van den Heuvel

Mike Wijnoltz

Commerciële Binnendienst

Janneke de Meij

Jacquelien Disseldorp

Linda Drubbel

Francis Escalona

Jillian Huisen

Tamara Jongerling

Danielle Kea Raadschelders

Jonna Nijdam

Patrick Rietveld

Laurens de Vries

Pre-Sales

Stans Boelen

Marvin Houweling

Benno Kamminga

Sjaak Lettinga

BTC Corporate - Management

Michael Groen

Ivonne de Jonge

Levering

Johan van Andel

Ruben Marrenga

BTC Corporate - Sales

Caroline Holtuin

Simone Hoogeveen

Tavga Khezer Lal

Rene Makking

Helen van Wieringen

Joeri Zonneveld

Eli de Hond

IT / VoIP - Manager

Joost Koelman

IT / VoIP - Engineers

Ties Heijma

Kelvin Leidsman

Roy Tas

Mobiel beheer

Johnny Brandsma

Sine Chedi

Celia Comvalius

Tom van der Wilt

Robin de Koning

Rick Eikelenboom

Mario Rodriquez Sanchez

IT / VoIP - Support Engineers

Hugo Blekemolen

Laurens Nash

Mandy van der Ree

Tejinder Singh

Marketing & Communicatie

Xaviera Chelius

Helpdesk

Resad Muratovic

Tim Struik

Daan Uithol

Product Management

Michel Heijnen

Rick Lahaye

Webdevelopment

Kasper Heijma

Reparaties

Ghislaine de Graça

Inkoop & Logistiek

Paul van Akkeren

John Hartog

Back To Top

Ronald Horn

06 - 54 22 88 88

horn@btc.nl

LinkedIn

Dick Houtsma

06 - 53 48 58 48

houtsma@btc.nl

LinkedIn

Richard de Groen

088 - 411 00 79

degroen@btc.nl

Eegje de Leeuw

088 - 411 00 76

deleeuw@btc.nl

Leonie Spring in 't Veld

088 - 411 00 81

leonie@btc.nl

Michel Schouten

06 - 31 74 43 30

schouten@btc.nl

LinkedIn

Sofia Barlag

06 - 22 88 01 11

barlag@btc.nl

Mike van der Ark

088 - 411 00 63

ark@btc.nl

LinkedIn

Kees Berkelmans

06 - 54 33 86 22

berkelmans@btc.nl

LinkedIn

Carsten Blok

06 - 52 00 66 96

blok@btc.nl

LinkedIn

Maarten de Boer

06 - 26 66 62 62

deboer@btc.nl

Bas Brugman

06 - 43928320

brugman@btc.nl

LinkedIn

Anton Bukkens

06 - 20 20 10 10

bukkens@btc.nl

LinkedIn

Hein Dortmans

06 - 11 04 87 29

dortmans@btc.nl

LinkedIn

Jeffrey Hendrikse

088 - 411 00 64

hendrikse@btc.nl

LinkedIn

Paul de Jong

06 - 25 44 44 48

dejong@btc.nl

LinkedIn

Sander Klerks

06 - 27 87 17 30

klerks@btc.nl

Flip Lebon

06 - 55 68 08 93

lebon@btc.nl

Jens Leers

06 - 29 72 04 09

leers@btc.nl

LinkedIn

Erik Lensen

088 - 411 00 31

lensen@btc.nl

Mark Maas

06 - 42 24 80 25

maas@btc.nl

LinkedIn

Mohamed Ouazza

06 - 21 71 87 87

ouazza@btc.nl

LinkedIn

Dennis Tenholter

06 - 50 52 10 02

tenholter@btc.nl

LinkedIn

Freek van den Heuvel

06 - 53 72 22 83

vandenheuvel@btc.nl

Mike Wijnoltz

06 - 11 42 48 82

wijnoltz@btc.nl

Janneke de Meij

088 - 411 00 52

demeij@btc.nl

LinkedIn

Jacquelien Disseldorp

088 - 411 00 33

disseldorp@btc.nl

Linda Drubbel

088 - 411 00 54

drubbel@btc.nl

Francis Escalona

088 - 411 00 47

escalona@btc.nl

Jillian Huisen

088 - 411 00 33

huisen@btc.nl

Tamara Jongerling

088 - 411 00 42

jongerling@btc.nl

Danielle Raadschelders

088 - 411 00 41

kea@btc.nl

Jonna Nijdam

088 - 411 00 46

nijdam@btc.nl

Patrick Rietveld

088 - 411 00 58

rietveld@btc.nl

LinkedIn

Laurens de Vries

088 - 33 000 79

devries@btc.nl

Stans Boelen

088 - 411 00 82

boelen@btc.nl

LinkedIn

Marvin Houweling

088 - 411 00 39

houweling@btc.nl

LinkedIn

Benno Kamminga

088 - 411 00 10

kamminga@btc.nl

Sjaak Lettinga

088 - 411 01 11

lettinga@btc.nl

Michael Groen

06 - 29 56 33 98

groen@btc.nl

LinkedIn

Ivonne de Jonge

088 - 411 00 10

dejonge@btc.nl

LinkedIn

Johan van Andel

088 - 411 00 39

vanandel@btc.nl

Ruben Marrenga

marrenga@btc.nl

Caroline Holtuin

088 - 411 00 10

holtuin@btc.nl

Simone Hoogeveen

088 - 411 00 10

hoogeveen@btc.nl

LinkedIn

Tavga Khezer Lal

088 - 411 00 10

khezerlal@btc.nl

Rene Makking

088 - 411 00 10

makking@btc.nl

Helen van Wieringen

06 - 55 68 09 06

vanwieringen@btc.nl

Joeri Zonneveld

06 - 52 30 85 80

zonneveld@btc.nl

LinkedIn

Eli de Hond

06-46624828

dehond@btc.nl

Joost Koelman

088 - 411 00 89

koelman@btc.nl

Ties Heijma

088 - 411 00 87

t.heijma@btc.nl

Kelvin Leidsman

088 - 411 00 90

leidsman@btc.nl

 Roy Tas

088 - 411 00 39

tas@btc.nl

Johnny Brandsma

088 - 411 00 10

brandsma@btc.nl

Sine Chedi

088 - 411 00 33

chedi@btc.nl

Celia Comvalius

088- 411 00 10

comvalius@btc.nl

Tom van der Wilt

088 - 411 00 10

vanderwilt@btc.nl

Robin de Koning

088 - 411 00 10

dekoning@btc.nl

Rick Eikelenboom

088 - 411 00 50

eikelenboom@btc.nl

Mario Rodriquez Sanchez

Hugo Blekemolen

088 - 411 00 33

blekemolen@btc.nl

Laurens Nash

088 - 411 00 39

nash@btc.nl

Mandy van der Ree

088 - 411 00 39

vanderree@btc.nl

Tejinder Singh

Xaviera Chelius

088 - 411 00 69

chelius@btc.nl

LinkedIn

Resad Muratovic

088 - 411 00 10

Muratovic@btc.nl

Tim Struik

088 - 411 00 10

struik@btc.nl

Daan Uithol

088 - 411 00 10

uithol@btc.nl

Michel Heijnen 

088 - 411 00 86

heijnen@btc.nl

LinkedIn

Rick Lahaye

06 - 25 63 44 66

Lahaye@btc.nl

Kasper Heijma

088 - 411 00 77

heijma@btc.nl

LinkedIn

Ghislaine da Graça

088 - 411 00 33

dagraca@btc.nl

Paul van Akkeren

088 - 411 00 74

vanakkeren@btc.nl

John Hartog

088 - 411 01 79

hartog@btc.nl